| ecclaudiu a întrebat:

Am si eu o problema, prietena mea vine la mine si ar vrea sa facem sex dar nu prea stiu ce o excita cel mai tare pe o fata......adica pozitii sau unde sa o sarut. help me pls!

Răspuns Câştigător
| pink425 a răspuns:

happy fii inventiv... ceva pus la punct dinainte devine plictisitor..combina saruturile cu mangaierilewinking..si concenteazate pe gat mai mult

4 răspunsuri:
| Girl1234566547 a răspuns:

Un dus impreuna si aia e...laughing ti-o spun din propria experienta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| ℓσνє a răspuns:

Sarut`o`n c. u. r. xD

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Fiecare fata e diferita. uneia ii place sa o sufli in cur, la alta ii place s-o ciupesti de limba...