| anonim_4396 a întrebat:

O problema
Testiculul drept este mereu mai lasat decat cel stang... iar atunci cand imi ridic picioarele sus (cand fac lumanarea de exemplu. ca la camin ) imi iese putin in afara scrotului... e oare vreo problema?

Si mai e ceva... uneori cand fac dus imi merge pielea de pe scrot (daca ma spal mai mult). si ma ustura...

15 ani

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

Draga adolescentule de 15 ani, daca este adevarat ceea ce afirmi
tu, niciun utilizator de pe TPU nu-ti poate rezolva problema, ci numai medicul specialist...se pare ca ai nevoie de o interventie chirurgicala...doar daca intrebarea ta nu a fost pus asa... in gluma.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E normal sa fie asa, unul mai sus si unul mai jos.cat despre faptul ca "iti merge "pielea.trebuie sa -ti pui boxeri de bumbac si nu alte prostii.umiditatea se mentine si pielea se deshuameaza daca nu este materialul de calitate.iti trebuiesc chiloti sau boxeri prin care pielea poate "respira". oricum trebuie sa comentezi acest lucru tatalui sau mamei si daca iti e rusine mergi direct la medicul de familie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si parerea mea este ca pentru linistea ta sa mergi la medic fara jena. Si asa cum bine a sesizat ZAZUtotea, foloseste lenjerie de bumbac, altfel te "oparesti".