| eko a întrebat:

O sa fac revelionul cu 3 fete si 1 baiat... dar fetele alea se duc numai pe baiatul ala aproape ca nu ma baga in seama eu nu ma consider asa de uratlaughingsunt frumos adica asa zic altii dar ma enerveaza faptul ca numai pe el sta UN SFAT VA ROG

MULTUMESC!

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Incearca sa fii si tu mai indiferent cu ele, sa nu-ti pese chiar asa mult ceea ce fac ele, cu cat iti doresti mai mult sa fii in centrul atentiei, cu atat mai putin sanse ai. Fii calm, toate o sa vina de la sine..." cine rade la urma, rade mai cu pofta".

2 răspunsuri:
| razispeed a răspuns:

Iama pe mine la rev cu tine si nu vei mai avea treaba cu nimeni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care facety revelionul aveti nevoie de invitati sa fiti din buk