| anonim_4396 a întrebat:

O sa mai faceti lectii pe durata vacantei? si daca da, la ce materii?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Chestionare pentru categoriile C - CE si D + 2 atestate profesionale pentru transport persoane si marfa.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru mgtow):

Felicitari si succes la examene.Pentru CE o sa fie extrem de greu sa manevrezi remorca, pentru C mai usor daca faci pe camion si nu tir cu cap tractor separat iar D tine mai mult de metoda de condus decat de nivelul de greutate.P.S. Sper sa nu nimeresti pe camion si autobuz din anul 70 toamna care croncane din toate incheieturile si trebuie sa fi SuperMan sa-l bagi in viteza.

| mgtow a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Mi s-a parut mai usor pe remorca decat camion, dar va fi bine la examene.

| mgtow a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Autocamionu e un iveco eurocargo de prin 2003 cu cabina dubla si autobuzu un MAN de prin 2005 cred dar astept examenele odata sa le dau si sa scap ca sa ma bag ca sofer.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu am nicio tema pe durata vacantei, insa am de gand sa repet la istorie si la logica toata materia, fiindca anul viitor trec a XII-a si asta o sa imi mai usureze munca. In rest, doar citesc ce am eu chef.

| Musique a răspuns:

Engleză.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru Musique):

Nu stiu cat de bine sti limba engleza, dar ma bucur ca mai sunt persoane care chiar vor sa invete corect si cu dragoste limba big grin P.S. Eu desi o stiu la perfectie imi place sa mai invat cuvinte/expresii noi

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Nu am mai citit sau lectura cred ca din generala dar daca e sa citesc ceva citest povesti etc in engleza, pentru ca-mi place enorm si desi o stiu la perfectie imi place sa aflu expresii cuvinte noi si chiar sa predauhappy, sau continuu sa invat spaniola, o ador.Dar pentru ca sunt un mareeeeeeee cinefil(ador sa ma uit la filme) cred ca toate astea o sa pice in favoarea filmelor.Prefer sa vad actiune vizuala decat scrisa.

| 1Mihai1 a răspuns:

Engleză.

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nu stiu cat de bine o sti, dar ma bucur ca mai sunt persoane care chiar vor sa invete corect si cu dragoste limba big grin P.S. Eu desi o stiu la perfectie imi place sa mai invat cuvinte/expresii noi

| 1Mihai1 a răspuns (pentru GeorGEBlaCKRidER):

Ceva site nu ştii?happy

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru 1Mihai1):

Nup

| manolicadariuca a răspuns:

Conducere