| camelia1812 a întrebat:

Oare mai exista prietenie in lumea asta thinking

Răspuns Câştigător
| Malvina24 a răspuns:

Eu am ajuns la concluzia ca nu! Prietenie adevarata nu exista!~E cert am amici foarte buni, am prieteni in scoala in clasa dar nu prieteni adevarati, lipsiti de interes! Cine are un prieten adevarat sa-mi spuna si mie!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă știi să o cauți, da!
Pa, pa.

| Elena1234456 a răspuns:

Cat timp nu dam toate cartile pe fata, da exista!

| camelia1812 explică:

Sunt de acord cu "informatul"

si eu am o gramada de prieteni dar care m-ar lasa balta cand mi-ar fi greu.acum prietena mea cea mai buna s-a indragostit si nici nu-i mai pasa de mine sau de restul găştii...nu se mai bucura de lucruri marunte, se gandeste doar la baieti

apoi in clasa am doar niste fitoase si prefacute care sunt prietene cu mine doar daca au ele vreun interes

deci in total am 2 bune prietene. din vreo 6 crying
bine, eu ma multumesc si cu ele si pot spune ca sunt ca si surorile mele :X

dar totusi, in lumea asta e foarte greu sa-ti gasesti niste prieteni adevarati sad

| GeorgeRadu a răspuns:

Exista dar rar intalnesti happy

| nestlebaby a răspuns:

De ce te intrebi asta? uita-te in jurul tau! normal ca exista si va exista si de acum incolo pana la sfarsitul sfarsitului.

| informatul a răspuns:

Depinde cum o luam...
eu am o gramada de prieteni care se dau prieteni dar cand am nevoie de ei... nimic...
in orice caz o prietenie adevarata 100% nu exista fiind ca oricum ne vom certa candva...
singurul meu prieten care era mai adevarat, a plecat in Anglia asa ca numai am cu cine sa ma mai disttrez... cam atat