| Mandark a întrebat:

Oare chiar exista prietenie adevarata? Argumentati. happy

Răspuns Câştigător
| Corinnààà a răspuns:

Eu nu cred....adica mai ales intre fete. Fetele sunt rautacioase in general : daca ii spui ceva rau ca nu ii sta bine sau ca merge ca o rata pe tocuri se supara majoritatea sau chiar te injura. Ma uit la baieti, astia se bat se injura dar peste 5 minute sunt ca si fratii. Eu una am o prietena care o cunosc de vreo 10 ani si ma inteleg bine cu ea chiar daca uneori nu avem ce sa vorbim, ne facem in toate felurile, ne dam ghionturi ca niste copii mici laughing. Dar de acum niciodata nu o sa mai depun suflet intr-o prietenie cu o fata, mai degraba stau cu un baiat(sa zica barfitoarele tot ce vor, nu-mi pasa). Deci prieteniile intre fete nu prea sunt adevarate, cand dai de greu respectiva persoana te lasa ca pe o carpa folosita. Sper ca te-am lamurit cu ceva :*

| Mandark explică (pentru Corinnààà):

Aha. da ..asa suntem noi baietii. dar nu tot timpul.

6 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Da, exista.Stiu asta pentru ca am trait-o eu.Ne cunoastem de mici si acum suntem prietene nedespartite.

| Mandark explică (pentru Siracuzia):

Aha. Eu sunt baiat. si da un timp am crezut ca chiar exista. dar nu a fost asa.

| Sinitar a răspuns:

Da mane exista, ca asa am eu niste tovarasi, ne batem zilnic dar o facem din iubire, ne injuram zilnic de tot ce e posibil dar o facem din iubire... ne dam unu la tipa altuia... ne certam, ne amenintam cu moartea, dar in 1 saptamana cel mult. radem si facem panarama pe acel subiectlaughing))) mai ales eu cu unul dintre ei suntem ca fartii. daca ala merge la o intalnire cu o tipa si nu e sigur pe el ma cheama pe mine sa ii salvez spatele. eu fiind psihologul grupuluilaughing si cam asa decurge treababig grin sunt si unele prietenii adevarate dar nu toate.si sunt greu de gasit cele originale

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu nu cred ca exista pentru ca am vazut si am patit multe big grin e aste e.

| Mandark explică (pentru Bambicuochiiverzi):

Sunt de aceeasi parere. happy