| silviucsd a întrebat:

Oare va veni sfarsitul lumii pe 21, 22 decembrie 2012?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu mai asculta la toate prostiile!
Fiecăruia ne vine sfârșitul când vrea Dumnezeu.
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Nu, si nu mai asculta toate prostiile.
A mai fost cu sfarsitul lumii si in 2000, 2002, 2006, si atunci pe 11 noiembrie 2011 la ora 11:11, si tot nu s-a sfarsit nici o lume.
Cat despre 2012 si ce s-a mai auzit de la raposatii mayasi, aberatii.

| AdyHytPower a răspuns:

Sfarsitul lumii va veni atunci ca se vor depista semnele din biblie este simplu..scrie ca v-a aparea o cruce la rasarit cand ve-i vedea aceea cruce urmatoarea zi poti sa spui Adio dar cu calendarul maias este numa o abureala nu crede in toate chestii pentru Rating la TV bafta, FUNDA PLS

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu va veni sfârşitul anul ăsta.

Răspuns utilizator avertizat
| silviucsd explică:

Nu va veni nici un sfarsit al lumii!