| chiftelutacrocanta a întrebat:

Oare viata noastra se refera doar la descoperirea vietii de dupa moarte si la aflarea gustului mortii?

5 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Nu. Noi traim, ca sa fim fericiti.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nu. Viata se rezuma la a trai si a te realiza pe diferite planuri (dragoste, cariera, etc). Tu nu te nasti ca sa testezi teorirea nemuririi sufletului. Apropo, moartea nu are gust.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic, eu am gustat pălinca si.mi place.Moartea are iz de vechi, cred ca are gust rânced si nu ma intereseaza.

| Felissa13Eden a răspuns:

Moartea e sarata, cu un usor gust de cidru de mere.