| anonim_4396 a întrebat:

Olsen s-a sinucis sau si-a schimbat nickname-ul?

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Tu stii cam multe, esti cam periculoasa tu asa.

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Isi schimba conturile, mi-a dat block de pe 3-4 conturi, saptamanal isi face cate unul, trebuie sa apara, o sa ne injure iar, va lua suspendare si tot asa.

| Cheo0S a răspuns:

Sau a decis sa plece de aici pentru ca nimeni nu-l suporta.
Tu de ce inca mai esti? Ar trebui sa te sinucizi si tu.

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Dupa tine.

| Drimmero a răspuns (pentru Cheo0S):

Pe unde reacu' ai mai umblat, Zoico? Te cauta juma' de site, vad ca ai poza noua, nick nou, cont nou, ne-am smecherit : D

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Nu e ratata aia, e alta.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca sper sa apara si sa-si spuna versiunea, i-a facut bloody ala orgoliul vraiste, cel mai afectat din toata treaba e Morbid...o cam jeleste.

| Cheo0S a răspuns (pentru anonim_4396):

Care ratata?

| Cheo0S a răspuns (pentru Drimmero):

O sa apara cand o sa se linisteasca apele. Probabil aproape de anul viitor, sau cand o sa auba vorbe bune despre ea.

| Drimmero a răspuns (pentru Cheo0S):

I-auite cine era, al dracu sarpe, nu va mai satura pamantul de conturi...
Tu ar fi trebuit sa fii de partea ei, sa fii sprijinul moral daca tot era gagica-ta

| Cheo0S a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am idee despre ce gagica vorbesti. Zoica a disparut de pe site de mult.
In locul tau as tacea, din moment ce atragi toate esuatele cum ar fi buze rozosine.

Daca o astepti cu asa nerabdare, zi sa afle ca-i dea noastra happy, am auzit ca o barfesti numai de bine pe discord laughing

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Eu in locul tau as incerca sa aflu cine da din casa pe discord

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Lasa ironia, imi cam da de gandit ca din cati erau acolo tot pe mine m-ati gasit ca fiind oaie neagra ))) desi m-am comportat ok.

Morbid e doar suferind dupa aia si bate campii, nici nu am inteles ce vrea sa zica

| Drimmero a răspuns (pentru Cheo0S):

Acum o dai la intors ca nu stii despre cine e vorba, iti e rusine cu ea?

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Ce relatie frumoasa aveti n-as zice ca stati pe acelasi discord

| anonim_4396 explică (pentru Cheo0S):

Ce mai barfesc? Scuipa tot

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu stii cam multe, esti cam periculoasa tu asa.