| CastorR a întrebat:

De ce cand imi schimb nickname-ul de pe messenger ceilalati ma vad cu acelasi nickname ca inainte si nu cu cel schimbat?
Cum fac sa imi vada nickname-ul care l-am schimbat?
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| BiancaPitic a răspuns:

PAiii:e foarte simplu! Dar pana faci sa apara tuturor asa cum iti aper tie iti ia ceva.
Deeci:
Atunci cand vorbesti cu cineva iti apar sus mai multe optiuni(conversation, edit etc)si tu dai pe action, iar dupa dai pe send my contact details.Att.
Sper sa iti fi fost de ajutor.happy

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

-da logout si incearca!
-reinstaleaza messul!
... poate ai prea multi online in lista!
...sau tr sa astepti ceva timp pana o ia!

| AndreiP98 a răspuns:

Trimite-le contact details. Cand vorbesti cu ei da la actions si da send contact details.Ei trebuie sa accept si sa le salveze

| justme97 a răspuns:

Dupa ce ti ai schimbat numele apasa ctrl+shift+c
sau trimite un mass la toata lista si roaga i pe ei sa apese ctrl+shift+r
asa o sa apara numele

| abcdefgh a răspuns:

Buna! Ca sa ti l vada zi-le tuturor prietenilor tai sa dea ctrl + shift + r la fereasta ta( fereastra de messenger) adica sa o deschida ca si cum ar vrea sa vb cu tine, iar acolo sa tasteze ctrl+ shift + r toate apasate odata... Succes!

| dyaa_9126 a răspuns:

Dai clik stanga acolo la poza ta de mess.si trebuie sa scrie contact details si acolo iti pui numele si nah... dupa aia la toti aia cre ii ai tu in lista te duci sa zicem la unu dintre ei si dai acolo sus unde scrie action si dai send my contact details si dupa aia vezi acoo daca ai numele si dai finish si ala trebuie sa dea accept... asa faci la toti daca vrei sa-ti vada numele

p.s.:eu am mess 11 nu stiu cum e la celalalte stiam...
dar cred ca e la fel...
fundita? big grin