| anonim_4396 a întrebat:

Pana la ce varsta ati mers cu parintii de mana pe strada? e rusinos la 15 ani (eu,fata, cu mama) ce parere aveti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e, e normal atat timp cat e noapte si nu vede lumea.

| positivity a răspuns:

Îmi amintesc că făceam asta în trecut, acum mulți, mulți ani. Nu am mai simțit de mult căldura unei mame, iubirea părinților.
Dar dacă ar trebui să dau un răspuns, cred că cam până la vârsta de 6-7 ani.
Însă eu nu văd nimic rușinos în a merge cu părinții de mână pe stradă.
Acum doi-trei ani, m-am întâlnit cu o mătușă, și îmi povestea că oriunde mergea își ținea fiul de mână (iar acesta are peste 20 de ani), atunci m-a luat și pe mine de mână. Un gest plăcut, un gest care mi-a trezit mii de amintiri!
N-ar trebui să te influențeze părerea celorlalți. Tu faci ce vrei, este doar viața ta! O trăiești cum vrei!

| FadetoBlack a răspuns:

De ce trebuie să întrebi tu așa ceva? Tu nu îți poți da seama singură dacă ți-e rușine să mergi cu maică-ta de braț?

| PedoBarbie a răspuns:

Nu e deloc ruşinos. Poţi să mergi şi la 51 de ani şi la 15 de mână cu părinţii şi-sau cu iubitul.

| Sociopat a răspuns:

Baietel dracos cum eram eu, de la 8 ani tineam mainile-n buzunar si mergeam fudul in spatele lu' mami si tati.

| andrei1237 a răspuns:

Nu,nu este rusinos deoarece tinde sa aiba tot mai mult grija de tine.Am mers cu parintii de mana pana la varsta de 13 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are de ce sa-ti fie rusine sa mergi cu mama ta de mana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce frumos! Eu as mai vrea sa pot merge cu mama mea de mana, desi sunt majora, dar sunt prea inalta si trebuie sa ma inclin putin pentru a o putea tine cum trebuie si aratam caraghios pentru ca nu ne putem tine de mana corespunzator din cauza diferentei de inaltime.
Profita cat mai poti!

| CannbalCorpse a răspuns:

Lol iti e rusine sa mergi pe strada cu femeia care te a suportat 9 luni in corpu ei si care te creste si iubeste mai mult decat oricine, doar pentru ca ti e rusine de ce o sa zica societatea bv bv

| Madayna a răspuns:

De brat mai merge, de mana totusi eu n-as merge. Ma tineau de mana parintii cand eram prin clasele a 2-a sau a 3-a, de atunci nu s-a mai intamplat, dar daca sunteti asa bune prietene tu cu mama ta si tu vrei asta, nu-i nici o rusine, e alegerea ta.

| ClauditaSmile a răspuns:

Nu cred ca am mers cu ai mei de mana vreodata

| WhiteTiger15 a răspuns:

Pai nu de mana cu ea dar brat la brat da de ce nu?

| Mămăligă59 a răspuns:

Nu e rusinos. e dragut. mama ta te iubeste si vrea sa te protejeze. si eu mai mergeam din cand in cand cu mama de mana pe la 14 ani happy