| DaciaRomania a întrebat:

Cam până la ce vârstă voi ați mai mers cu părinții de mână pe stradă?

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clasa 1-2

| Simpatic a răspuns:

Pana la maxim 6 ani cred
dar depinde de "personalitatea" si sensibilitatea fiecarui copil happy
eu mai stiu un user de aici care iese cu parintii la plimbare si la 20 de ani, no offence fata de el ca-mi este simpatic laughing
cunosc de asemenea pe unii in realitate care la 28 de ani ies cu parintii in oras, la plimbare, deci iata ca exista cazuri de timizi happy

| J0B0MAT a răspuns:

Până oricând am avut chef, chiar și acum dacă mă apucă.

| blairelovesmusic a răspuns:

12 ani, pana cand a decedat mama mea (parintii mei s-au despartit cand aveam 3 ani). Probabil daca traia in continuare mai aveam obiceiul asta si acum, eram extrem de apropriate (am aproape 20 de ani).