| CoolKitty651 a întrebat:

Pe 5 martie este ziua mamei mele si voiam sa-i fac cadou un album cu titlul "Mama mea iubita". Am facut doar 2 pagini. Puteti sa-mi dati niste idei?

Răspuns Câştigător
| Aly2 a răspuns:

Poti sa pui imagini cu ea si cu tine. In alta parte poti sa scrii poezi inventate de tine, care sa ii patrunda in suflet si sa ii arate cat de mult o iubesti. Sau pe o pagina sa pui poze cu ea si sa presari petale de trandafir pe care sa le lipesti pe foaie, langa poze. Bafta si sa stii ca pentru mame este important sa primeasca cadouri ce vin din inima. Spor la treaba si sper ca te-am ajutat! A si uite o strofa dintr-o poezie daca vrei ( inventata de mine ) : Mama tu esti pentru mine, o stea din cer, o zana din poveste, tot ce e mai scump pe lume si mai sfant si sa stii ca te iubesc nespus de mult! Sa-i urezi la multi ani mamei tale si din partea mea! :* Si tot ce isi doreste! :*