| Tomlinson_Louis_1999 a întrebat:

Pe ce retele de socializare poti gasi celebretati adevarate?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Facebook, twitter.

| Tomlinson_Louis_1999 explică (pentru mgtow):

Imi dai exemple de celebretati?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Pe toate retelele, sunt si ei oamenii.
de obicei pe cele mai celebre fb, twitter, instagram...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Twitter.

| Tomlinson_Louis_1999 explică (pentru anonim_4396):

Imi dai si exemple de celebretati?

| mgtow a răspuns (pentru Tomlinson_Louis_1999):

Janson statham, Megan Fox...

| TimariuLuisa a răspuns:

Pe twitter. Le gasesti pe toate. De la One Direction, Katy Perry, Little Mix, Demi Lovato, Selena Gomez la Johnny Depp, Brad Pitt, Angelina Jolie, Adele etc. Chiar le gasesti pe toate. Iti dai seama ca sunt adevarate pentru ca au o bifa albastra in dreptul numelui. happy
Sper ca te-am ajutat happy

| Tomlinson_Louis_1999 explică (pentru TimariuLuisa):

Da dar poti trimeti si adresa de exemplu: la one direction la care mai multi se prefac dar sa vad adevarati?

| TimariuLuisa a răspuns (pentru Tomlinson_Louis_1999):

Deci, daca are acea bifa albastra in dreptul numelui, e CLAR ca e adevarat pentru ca acea bifa e ceva ce numai cei de la twitter dau. Deci, ei se asigura ca e adevarat intai. Asa merge treaba. Bifa albastra = adevarat, fara bifa= fals. happy