| BlackLine a întrebat:

Pe ce se bazeaza profilul de filologie?

4 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Este profil uman(human). Materiile de baza sunt limbile(romana,engleza,franceza/germana, latina) si altele. excluzand matematica, fizica, chimia, biologia.

| Esperança a răspuns (pentru mdany):

Nu se exclud deloc materiile: matematica, fizica, chimia, biologia pentru ca se fac si asteahee hee

| mdany a răspuns:

De cand la sectia de uman se face matematica, fizica, chimie si biologie dupa a 10-a? Poate ma insel eu.dar astea mi se pare ca se fac pana in a 10-a. daca la voi Esperança este altfel..atunci numai bine.

| Esperança a răspuns (pentru mdany):

Pai draga, nu ai specificat ca dupa a 10-a. Trebuia sa ii spui omului ca in primii doi ani face si aceste materii, iar apoi nu le mai face.
Numai bine!