| DanEOFK a întrebat:

Pe youtube am avut o plangere la un video cum ca as fi incalcat drepturile de autor. Am facut un counter-notification si...am sters videul. straight face Primisem un e-mail cum ca daca in 10-14 zile nu primesc un raspuns videul va fi reactivat si au trecut 12 zile.Chiar daca am sters videul, cei de pa youtube pot sa imi scoata acea plangere?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Esti neclar. Ce intelegi tu prin "cei de pa youtube pot sa imi scoata acea plangere?"