| Lililala a întrebat:

Pentru baieti:
Care sunt gesturile care va deranjeaza la o fata (eventul iubita)?

Răspuns Câştigător
| AdelinaC a răspuns:

Eu nu inteleg o chestie.Va deranjeaza fitele dar le cautati, nu vreti pitipoance dar la fetele serioase nu va uitati, nu vreti fete date cu oja sau farduri, dar alea va atrag...in fine fiecare om gaseste ceea ce cauta si consider ca baietii care au iubita fitoasa inseamna ca si ei sunt la fel.

6 răspunsuri:
| Dan a răspuns:

Cand se scobeste in nas, sau cand isi sufla nasul cu mana si nu cu batista laughing

| anss23 a răspuns:

Sa se scobeasca in nas si sa fie fitoasa.
P. S:nu sunt baiat dar tot ti-am raspuns la intrebare.

| anss23 a răspuns:

Ana@ai mare dreptate.

| Amphitrite a răspuns:

Lili...desi sunt fata...am voie sa comentezlaughing?
Sa cred asta un da
@Marius ...la fel nu suport fetele alea care se dau cu glossi glosii sau alt ceva...eu sincer nu procedez asa
@Dan rolling on the floorAsta-i chiar tarelaughing
Mie sincer ma deranjeaza cand stau in chiloti si-si expun poponetul, sutienul, sanii.Sunt niste pitipoance alea sincer.

| Lilik a răspuns:

Dan, dar cu ce fete umbli mai baiete? laughing

| Marius_1325 a răspuns:

Fitele, si la varssta de 14 ani se dau cu oje glos ruj si mai stiu eu ce farduri,, mie sincer nu imi place