| anonim_4396 a întrebat:

Pentru ce rasa optati: Shar Pei, Yorkshire Terrier sau Bichon Maltese? Astept multe opinii si pareri din partea voastra.

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Imi plac toate 3. Insa rasa mea preferata este - Cavalier King Charles Spaniel. Acesti caini sunt ideali pentru viata in apartament, dar si la casa. Dupa parerea mea, sunt cei mai dragalasi, inteligenti si frumosi caini din rasele de talie mica. Nu au o blana foarte lunga, asa ca n-o sa fie casa plina de par, nu sunt foarte galagiosi, sunt ascultatori si nu se uratesc la maturitate. Aici poti sa vezi sute de poze cu acesti caini de exceptie, ca sa-ti faci o parere: http://photobucket.com/images/cavalier%20king%20charles%20spaniel/, iar aici ai un video cu si despre Cavalier King Charles Spanieli: http://www.youtube.com/watch?v=ave3YP77vhU.

| AnaEindragostita a răspuns:

Coker spaniel

| luciana200972 a răspuns:

Bichon Maltese, sunt atat de dragalasi si pufosi, sunt adorabili

| ChocolateDroid a răspuns:

Yorkshire :X e atat de scump

| Dianaღ a răspuns:

Bichon Maltese:X...sunt superbi, am si eu unulhappy

| Elly_8365 a răspuns:

Bichon Maltez! Am si eu unul.Sunt absolut superbi, jucaushi.Cand sunt mici se aseamana cu niste bulgari de zapada. Ii ador :Xlove struck:X

| sonia_3318 a răspuns:

Mie nu imi plac bichonii deloc imi plac Shar pei multtttttt!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am yorkshire terrier si este foarte dragalas

| pinkLife4me a răspuns:

Shar pei ca parca sunt prosoape laughing))))