| anonim_4396 a întrebat:

Bichon Maltese (talie mica) sau Yorkshire Terrier Toy?

10 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Yorkshire Terrier Toy

| viotedy a răspuns:

Bichon.

| KinderBeeeib a răspuns:

Bichonul.Eu am unul si pot spune ca este cel mai bland, iubitor, afectuos si dragut catel.Insa are nevoie de o atentie mare ca sa nu se simta pe locul 2, daca esti mai mult plecata ii trebuie un prieten sau sa fie cu ea alti membri ai familiei.Se ataseaza foarte repede de membrii familiei si de altii.Pot spune ca sunt niste clowni pupaciosi laughing daca ai un bichon in casa te simti iubit si protejat de un ghem de blana micut si adorabil!

Sunt sigura ca v-a intoarce multe zambete pe strada\parc\oriunde.
Sunt mai usor de ingrijit decat Yorkshire Terrier Toy big grin. Funda?

| whattt a răspuns:

Bichon

| m2704 a răspuns:

Yorkshire Terrier Toy

| OoKidaLoveoO a răspuns:

Bichon Maltese(talie mica) este atat de intalnit de m-am saturatde ei.Incearca Yorkshire Terrier Toy.Ii super dragut si se ataseaza repede.S eu cand mi-am luat caine in nici un caz nu am vrut Bichon Maltese si mi-am luat un Chihuahua.

| LaurC a răspuns:

Bichon Maltese!

| BellaFoxyMaria a răspuns:

Eu ti-as sugera bichon maltese dar acum, depinde care iti place tie mai mult...

| XoXoPixii a răspuns:

Yorkshire Terrier Toy.Vecina mea are și este atât de adorabil și jucăuș.Se înțelege bine cu alte animale, cu alți câini și chiar și cu persoane străine.Bichonul estea prea întâlnit.Tu alegi ge îți iei.

| 123LoveChocolate123 a răspuns:

Yorkshire Terrier Toy