| d3yvyd a întrebat:

Pentru copii : V-ati dorit vreodata sa fiti adulti?

5 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Să nu-ți dorești să fii adult pentru că o să ai multe responsabilități, trăiește-ți copilăria, bucură-te de ea!

| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Să fiu sinceră, da. Pentru că voiam să ştiu cum este. Dar nimic mai mult.
Baftă.

| RyugaHideki a răspuns:

Toti si-au dorit asta candva. De ce? Pentru ca noi primim "ordine" si interdictii de la cei mai mari ca noi si ne dorim si noi sa putem fi ca ei. Desi, copii nu stiu ce probleme mari vor veni cand vor creste.banii, unde vor locui, cum se vor intretine, etc big grin
Cand vor fi adulti isi vor dori sa fie copii si le vor spune copiilor lor sa nu isi doreasca sa fie adulti prea curand deoarece nu este atat de frumos pe cat pare. laughing

| 女明DongRi a răspuns:

Nu! chiar deloclaughing)
m-as intoarce cu 10 ani inapoi, cand aveam 5 anilaughing)
Tu?

| d3yvyd explică (pentru 女明DongRi):

Eu nu vreau sa merg nici in trecut, nici in viitor happy