| DabiJaWL a întrebat:

Poti sa mergi cu un bilet castigator la loto sau la o casa de pariuri daca e rupt? Ca am vazut un cuplu din Marea Britanie care o castigat la loto, dar au rupt biletul la inceput crezand ca e necastigator si dupa ce si-au dat seama au mers inapoi si si-au ridicat banii

Răspuns Câştigător
| Romeo16101 a răspuns:

Daca e vorba de bilet de pariuri, e foarte important sa nu fie deteriorata partea cu codul de bare, că acela ți-l scanează și îți ridici câștigul. Daca e compromis codul de bare, e compromisa și plată. Succes!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde de politica fiecarei tari in parte. La noi poate refuza daca sant scartari si rai - englezii nu-s asa rautaciosi cu chestiile birocratice sau loterii

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Asta era acolo. Aici poți să încerci, că nu îți dă nimic.

| DabiJaWL explică (pentru sadrian46):

Mda, astia fac tot ce pot ca sa nu-ti dea banii laughing)