| Croampa a întrebat:

Da-apai ca toti fac povesti numa' eu nu? Ma apuc si eu! big grin

Titlu: n-am titlu

Personaje?: da' nu cred ca vreti sa stiti

Intr-o zi, Ionel Suck s-a gandit ca vrea sa devina fotbalist si a plecat de acasa spre terenul de football. Cand a trecut strada pentru a ajunge pe teren, a fost lovit de masina si i-a rupt picioarele. Suck fugit ( e posibil ) pana la spital si a fost pus in scaun cu rotile pana o sa-i creasca inapoi picioarele.

Dupa asa ghinion, Suck a vrut sa aiba parte de bani, asa ca a pus un bilet la loto. Dupa 4 zile Suck a auzit ca a castigat cele 9999 de miliarde de... bani. Cand trecea drumul spre banca, aparu Sleep, il batu pe Suck si-i fura biletul castigator. Dupa un asemenea ghinion, Suck s-a ridicat in picioare( e posibil), s-a asezat in carucior si a plecat spre casa foarte trist...

Va urma pentru ca altfel ma bate Suck...

12 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

laughing).

| KamaSutra a răspuns:

Bine i-a facut laughing

| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Ionel Suck rolling on the floor)
Vai, vai, vai. Cum a ajuns Șuchiță laughing

| LaughingKarima a răspuns:

Norocosul Suck laughing

| TiberiuFasole a răspuns:

sad Si eu? O sa apar? Te fac sa castigi la lotto-ul meu vechi.

| Croampa explică (pentru TiberiuFasole):

Apari si tu, o sa apara toti in cate o parte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Norocos Suck asa...
App pot sa dau si eu cu masina peste el? Pot? Pot? O-O

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca tu ai scris povestea. laughing
Cine mai era in stare sa scrie asa ceva?

| Croampa explică (pentru anonim_4396):

Don't know, da' nu cred ca mai exista persoane cu acelasi umor sadic si fara logica ca si al meu! laughing

| L1feDRAIN a răspuns:

Ba, dar unde-s politaii!?
rolling on the floor

| SuckTheGod a răspuns:

Ba da mult iti place sa... Suck.