| Park1Suin a întrebat:

Povestiti-mi rezumatul la filmul Titanic 2 Intoarcerea lui Jack.
Va rog stiu ca a aparut.Am vazut si posterul.

4 răspunsuri:
| Diabolique a răspuns:

Long story short, filmul e la fel de real ca Armata lui Dumbledore, din care ai făcut parte.

| Fridăm a răspuns:

Nu se poaate. Învie Jack!? laughing

| TheStory a răspuns:

Cum naibi invie Jack ca doar nu e Iisus

| beauty00 a răspuns:

Pai nu l-am urmarit..insa citeva fete mi-au povestit ca niste oameni il scot pe Jack de sub apa inghetat...il dezgheta si isibat joc de el in ultimul hal. Dupa care el vede intru-un ziar ca s-a produs un atac cu bomba iar printre cei morti este si supravietuitoarea Titanicuui Rose, el se duce la mormintul ei si striga tare,, Roosee''!
Pai cam atit stiu despre el..ai putea sa cauti pe net Jack is Back!