| Stella_9189 a întrebat:

Cand ati vazut filmul titanic ati plans?

64 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

De ce-as plange daca e film?
Ah! Poate ca, daca l-as fi vazut la cinematograf, mi-as fi plans banii dati pe bilet, dar asa...

| Razvan a răspuns:

Cu lacrimi de crocodil, chiar

| Gizăz a răspuns:

Prima oară l-am văzut când a fost prima dată la TV în România, adică prin 2000 când aveam 11 ani și sincer nu mi-a plăcut.
L-am revăzut acum vreo 3 săptămâni cu prietena mea și la final simțeam ambii nevoia unui kilogram de lămâi să nu vărsăm. Măcar am fost amuzați că a murit nenorocitul la sfârșit. laughing
M-a dezamăgit teribil că una dintre cele mai faimoase scufundării din toate timpurile a fost privită printr-o așa prismă grețoasă de romanitism ieftin. Dacă voiam romantism mă uitam iar la "Edward Sicssorhands" și gata.

| pwp a răspuns:

Daaaa
nu poti sa nu plangi la un asemenea film love struck

pa-pa

| Nicolelenaa a răspuns:

Am plans o saptamana fara sa ma opresc dupa ce l-am vazut prima data. crying

L-am revazut acum 2 zile pe pro tv si nici acum nu ma pot opri din plans.
Adevarul este ca nu m-a impresionat scufundarea vaporului cat dragostea care si-o purtau cei doi. :X

Am plans mult cand a murit Jack. crying (ce frumos era Leonardo Dicaprio, avea 23 ani happy )

| Codruta a răspuns:

De fiecare dată!

Codruta

| Florinaa14 a răspuns:

Eu nu am plans dar totusi e emotionant filmul crying sarci oameni cum erau inghetati toti morti in apa doar vesta de salvare ii mai tinea la suprafata sincer eu asa fi vrut sa fiu pe acel vapor dar sa nu se scufunde sad

| Onutzyk a răspuns:

Nu... dar nici mult nu mai aveam :-s

| chemicalX a răspuns:

Desi l-am vazut de nenumarate ori, tot imi vine sa plang la sfarsit.
Mi s-a parut incredibil, adica Leo si Kate au jucat bine, potrivit personajelor si asta a dat farmec filmului. big grin

| JustMeBăi a răspuns:

Dacrying de fapt plang la toate filmele de dragostesad

| aLaLa a răspuns:

Nu am plans pentru ca nu am suportat sa vad ce se intampla

| Simona a răspuns:

Da... m-a emotionat foarte tarehee hee

| rockelle75 a răspuns:

Da happy tu nu?

| DixieIsCrazy a răspuns:

Da. e un film f. frumos... tu?

| AiDuTzA a răspuns:

Da, un picsad ...chiar duminica l-am vazut pe Pro TVbig grin

| asdfqw a răspuns:

Da... un pic

| cryssa a răspuns:

Nu, l-am vazut inainte de 4 ori, si parca il stiam pe deroststraight face
dar m-a emotionat...

| georgyana98georgy a răspuns:

Sincera sa fiu... da, dar nu foarte mult.
Insa aveam si motiv sa plang avand in vedere cat de emotionant este filmul ...chiar daca l-am mai vazut de cel putin 10 ori de fiecare data ma emotionez la fel de tare!

| ChristinaO a răspuns:

Nu

| RoxYuuKikyo a răspuns:

Da,am plans dar m-am abtinut sa nu o fac si cand ma abtin incep sa plang si mai tare dar m-am controlat. Sunt foarte sensibila.

| CarMen_6610 a răspuns:

Sincer? da l-am vaz de 2 ori am plans de doua oriapoi am vaz un video si am plans iar:))

http://www.youtube.com/watch?v=zmbw8OycJrE&feature=related

Bafta:):X La multi Anii

| basexcu a răspuns:

Da. M-am umplut de lacrimi happy

| ELLSSA a răspuns:

Trebuie sa recunosc ca da, am plans... m-am miorlait...
Dar tu?

| oannabomboana a răspuns:

L-am vazut. Nu am plans...

| Sarucka a răspuns:

Pfff... o lacrimawinking

a fost...

n`am cuvinte...

extraordinar

de frumos...

winking

| ProjectJackpot a răspuns:

Parca asa o mini-lacrima s-a desprins din coltul ochiului, dar cand sa cada ...hap...am prins-o pe nemernicalaughingwinking

@Спинесхиверс, faci tu un film mai bun, omule? Mi se pare foarte ok filmul. In fine, fiecare cu parerea lui.Bai, dar nici fetei nu i-a placut?!

| Ciresikaaa a răspuns:

Da... unpik mai mult sad

| Ich a răspuns:

Nu

| SoSad a răspuns:

Da, foarte mult straight face

| ĄŇÐİ a răspuns:

Daaaaaaaaaaa