| Iote a întrebat:

Probabil nu ne vom mai revedea pana la Craciun. Acesta este cadoul meu pentru voi: https://www.youtube.com/watch?v=o_E7nCXiYmQ insotit de urari de bine si sarbatori fericite!

8 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Sa traiesti! sarbatori fericite si tie si multa sanatate, un an nou bun!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Multumesc la fel! ^_^

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Si celor ignorați?

| Iote explică (pentru TamplaruAnisoara):

Tuturor. Dar o singura data. Daca ai mai multe conturi, nu primesti suplimentar.

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru Iote):

Multumesc! Creștinii sunt transparenți in ceea ce fac, vorbesc sau gândesc.

| Iote explică (pentru TamplaruAnisoara):

?!

| TamplaruAnisoara a răspuns (pentru Iote):

Adică nu folosesc doua conturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ești o dulcică.