| Lyiia a întrebat:

Promit fundita +voturi multee...va rog sa imi dati si mie niste idei de prins parul mai "special"pentru scoala. Orice in afara de cocuri, cozi de cal, cozi impletite sau de genul asta, daca se poate si niste imagini.Mersii!

Răspuns Câştigător
| Ovidiu299 a răspuns:

Sunt baiat, deci nu cred ca mi-ar sta bine cu fundita (cea care vrei sa o dai celor care te ajuta) laughing Dar daca vrei sa iti prinzi parul mai... special, te sfatuiesc sa cauti pe you-tube. Scrie pe you-tube:,,,, HAIRSTYLES '''''''''. Acolo vei gasi ceea ce vrei. + sunt videoclipuri, deci o sa te ajute mult mai mult decat niste poze. Succes la scoala!

2 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Bai, parasuta lui peste, tu mergi la scoala ca sa iti etalezi coafurile, sau ca sa inveti sa silabisesti?

| Lyiia explică:

Noktambul,cred ca te referi la tine.Eu stiu sa silabisesc, spre deosebire de altii...