| Otto2014 a întrebat:

Putem noi.ca oameni sa citim gandurile cuiva?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu

| AirănMeidăn a răspuns:

zici ca ai fost cristian gog cu intrebarea asta

| SergiuBoss11 a răspuns:

Iti voi citi gandurile!
ai crezut ca postand replica lui Octavian Gog vei parea interesant in fata utilizatorilor TPU.
Apoi te-ai uitat la raspunsuri si ai observat ca 9octombrie a raspuns si ea. Apoi te-ai gandit daca e fata sau nu ca sa-i dai un raspuns prietenos la inceput si pervers cand va cunoasteti mai bine.

| Otto2014 explică (pentru SergiuBoss11):

Neh,nai citit

| Otto2014 explică (pentru Otto2014):

N-ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca în desene nu dar să anticipezi ce gândeşte o poți face şi te poți juca ăi cu mintea lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

da.

| Gigs a răspuns:

Da, ca in desene si filme, dar mai avem nevoie de cateva (multe) generatii sa dezvoltam o tehnologie pe masura si si mai multe generatii sa dezvoltam capacitatea creierului. Cine spune ca nu este posibil nu e documentat, mintea poate face orice, dar momentan suntem limitati de actuala dezvoltare

| Război a răspuns:

Roaga-mi-te.