| Dyallex a întrebat:

Stiti ca dupa un timp se aduna niste mii de puncte la TPU
ce pot face cu aceste puncte?

Răspuns Câştigător
| SufletDeCopil a răspuns:

Buna. Cu acele puncte poti creste in RANK si poate vei deveni si expert TPU. dar pana la urma ce conteaza punctele si importanta lor? Noi suntem aici toti pentru unul, tu nu te bucuri stiind ca ai ajutat o persoana? ca i-ai facut ziua mai buna? si ca ai facut-o mai fericita dandu-i un sfat?
Ei bine.asta ar trebui sa te interesezewinking

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nimic.Sa le privesti cum cresc frumusel, cum ajung la maturitate si cum mor cand iti stergi contulwinking

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Te lauzi la tovarasi in cartier (spusa cu un accent gen la familia ).

| Annitu a răspuns:

ţi le bagi în... thinking
unde vrei big grin

| elamit a răspuns:

Cred ca devi expert la un anumit punctaj.

| 334499 a răspuns:

Idem @frenel

| rixu` e fan UCV [:x] a răspuns:

Te poti mandri ca ele laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cresti in Rank. Stai linistita, nu te poti duce la piata cu ele pe schimb de castraveti laughing.