| Rebecca_4202 a întrebat:

Sa ma las de Metin? De cand am inceput Mt2Ro am fost putin independenta, dar la lv 33 m-am lasat de el. Dar ma abtineam in fiecare zii sa nu dau click pe 'Start' asa ca m-am apucat de private.Si chestia tare ca ma apucat mai multa independenta.Stateam cu calcul deschis ore intregi facand un amarat de lv si yang si totusi e private. Dar nu stiu ce sa fac chiar am inceput sa capat independenta. Ce sa fac sa ma las?sad Funditoitongue

Răspuns Câştigător
| Raptor a răspuns:

Metin2 este un joc facut sa ocupe timpul liber, daca iti place nu te lasa. Incearca doar sa mai reduci din timp. Gaseste alte ocupatii: Iesi cu prietenii, citeste ceva, uitate la tv... si eu am patit asa. Pe cand aveam 50-60 pe ro ma simteam obligat sa bag bani in joc, nu am rezistat dar cu timpul am realizat ca mai am si muuulte alte lucrri de facut ^^. Joaca metin2 dar joaca de placere. Nu pentru concurenta sau lvl. Ideea ca joci de placere te va ajuta happy
Bafta

5 răspunsuri:
| Vanyum a răspuns:

Da lasa-te, gaseste-ti si tu o ocupatie care nu necesita statul in fata calculatorului

| qpDarkD a răspuns:

Incearca sa te stapanesti

| anoni1060 a răspuns:

Eu zic ca daca tu ai bagat intrebarea aceasta pe site, esti disperata.eu jucam pe ro, dar am descoperit ca este destul de violent, si implica copiilor(alora de 9, ., 13 ani). daca vrei,contacteaza-ma pe id-ul swseddd,sa-mi dai contul si parola,sa te cresc mai mult,si dupa, nu o sa mai joci asa, cu independenta!

| Denis_2796 a răspuns:

Si eu am lv 51 pe ro. chiar creaza dependenta deoarece cannd te duci de ex:la scoala debea ast sa termini sa inri pel el sa faci bani(yang) si lv si alte chesti

| nebunudejenel a răspuns:

Metin2 este un drog. am jucat si eu. pana la lvl 60, dar dupa aceea am considerat ca numai ai timp de absolut nimic. prieteni etc.