| JetBlueJet a întrebat:

Sa presupunem ca locuinta ta este in flacari, ai reusit sa ii salvezi pe cei dragi si animalul de companie, dar mai ai timp sa recuperezi inca ceva. Ce ar fi? Pentru ce te-ai intoarce in casa? De ce?

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Acte si bani.

| Staind a răspuns:

Si daca te intorci si nu mai iesi, pentru ca ti-a pasat de-o bucata de plastic si 50 de lei?

| LoveSleep a răspuns (pentru Staind):

Vibratorul nu e doar o bucată de plastic, om fără inimă!

| Staind a răspuns (pentru LoveSleep):

Inca un om care crede in vibrationism! Remarcabil!

| syd a răspuns:

Chitari (si amplificator). Mi-ar parea rau dupa pian

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Agrafe. Pentru că am nevoie de ele.
Şi de elastice,şi perie, şi şampon de păr, dar şi de balsam.
Probabil că toate sunt într-o pungă altături de telefon, căşti şi laptop, deci probabil punga aia aş lua-o.

| EneCristian a răspuns:

Sa presupunem ca eu ies din foc si salvez familia ultimu lucru ar fi sa intru inapoi ce *** nu o ard asa sinucigas.

| SebylVane1890 a răspuns:

Pentru nimic.Pot trai foarte bine fara majoritatea lucrurilor. Unele acte o sa fie deja in masina, deci pentru refacerea altora nu va fi asa greu.Nu as fi fraiera incat sa pastrez sume mari de bani in casa, deci trecem si fara ei.Si cu siguranta mi-as face asigurare la casa inaiante de orice, deci nu conteaza cam nimicbig grin

| Eroare404 a răspuns:

Pentru telefon pentru ca este un obiect de valoare.

| ʎpooɯ a răspuns:

Pentru acte si bani, bijuterii. E greu sa faci alte acte noi, banii sunt necesari mai ales cand ai probleme, iar bijuteriile valoreaza si aia bani si nu numai(unele au valori sentimentale).

| PăunAndreiDarius a răspuns:

Actele si banii. Pentru ca actele sunt foarte greu de facut si banii nu cresc in copaci. big grin