| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Sa spunem ca x e cea mai frumoasa femeie din lume. Dar pentru mine e cea mai urata persoana din lume. Inseamna ca am probleme la cap?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu - altii nu au incredere in femei desi stiu ca exista bune & rele dar au in cap ideea aia ca nici una nu e serioasa pentru el. Fiecare cu damblaua lui

| RAY a răspuns:

Vreau sa vad si eu asta, simetria faciala este universala

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea exista "cea mai frumoasa femeie din lume". Frumusetea pentru mine e un titlu care se depaseste de la un anumit nivel. Ca esti la limita, sau peste, tot frumusete e.
Iar ce imi place mie, s-ar putea sa fie considerata urata pentru toti ceilalti. Mi-am amintit de Maitreyi laughing

| Drimmero a răspuns:

Poate nu e genul tau, nu iti plac trasaturile pe care le are, e perfect normal, in fond gusturile nu se discuta.

| Celcestietot a răspuns:

Nu, inseamna ca nu este genul tau. Fiecare om este frumos in felul sau, este imposibil ca in lumea aceasta sa nu isi poata gasi partener, deci daca este imposibil, inseamna ca este un om frumos, doar ca trebuie sa fie genul privitorului.

| TamplaruAnisoara a răspuns:

Nu-i frumos, frumosul, e frumos ce-ți place!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Frumusețea este ceva subiectiv.

| LikeARollingStone a răspuns:

Gusturile nu se discuta, amigo.