| inteligenta a întrebat:

Sal, am 16 ani si am sanii mari(cupa DD) si nu stiu cum sa ii am mai mici!crying imi spuneti ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| CastraveteMurat a răspuns:

Mai taie din ei, da-i dracu!
Glumesc. Dacă îi ai mari ar trebui să te "mândrești". Multe fete ar dorii să aibă astfel de podoabe și recurg la silicoane și alte căcaturi. Bucura-te că mama natură te-a făcut cu forme care nu necesită finisare. Cum a zis și @ɐʞʎןןnʎ, nu purta sutiene cu burete. Alea îi fac să pară mai mari.
Însă eu consider că trebuie să fii fericită că ai forme așa evidenția-te. Atâta timp cât nu îți faci bot roz bombon, nu te dai cu un kilogram de fond de ten și farduri pe față, nu porți haine prea mulate și nu porți ochelarii de soare când afară ninge doar pentru că așa e șmen, ești perfectă!

| Uoana a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Fetita cu'' nickul inteligent'', sa stii si tu ca ochelarii de soare se poarta cand e zapada nu pentru ca ''asa e smen'', ca sa te citez, asa... Zapada reflecta lumina, n-ai fost la orele de stiinte ale naturii, m'?:))). hai. dai si tu un copy paste la linkul' asta si informeaza-te: http://life.hotnews.ro/......-iarna.htm
Aa, si faza cu fondu' de ten, chiar e indicat sa porti'' fond de ten cand iesi undeva, protejeaza tenul de razele UV si factorii nocivi, asta in caz ca n-ai un dermatolog sa te informeze.

| Uoana a răspuns (pentru CastraveteMurat):

A, si se scrie'' evidentiate'', nu ''evidentia-te laughing))

| CastraveteMurat a răspuns (pentru Uoana):

Draguțo, mă refeream la pițipoancele alea obosite dar văd că te simți dacă te dai interesantă pe aici.
În legătură cu corectura ta. Greșesc, toți greșim. Am scris în grabă și mi-a scăpat cratima aia. Dar ce dracu? Ești cumva perfectă? Când o să fii atunci să comentezi, ok? happy
Uită-te întâi la tine și apoi la alții.

| Uoana a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Hai nu te supara..ai invatat ceva de la minelaughing

| Uoana a răspuns (pentru CastraveteMurat):

Mai ales la faza cu ochelariismug

8 răspunsuri:
| inteligenta explică:

Dar nu ma dau cu creme pe fata si nici nu ma machiez....am tenul curat(fara cosuri, pielea nici nu e grasa...)

| inteligenta explică:

Uoana nu te mai da asa de mare ca stii muuulte....caci de fapt nu stii mai nimic laughing))) asa ca taci din gura si nu mai comenta ca proasta daca nu vrei sa imi raspunzi la intrebare ok?

| măcheamăăăî a răspuns:

Nu purta sutiene cu buret.Nu ai cum sa ii facu mai mici, daca asa te-a inzestrat mama natura...Majoritatea fetelor vor sanii mari, tu ii vrei mici?hee hee