| bizan a întrebat:

Sall! am ramas la mate pe primul semestru si mi-a dat o foaie pe care scrie ca am ramas la mate si diriga a spus ca trebuie sa scriu cu subsemnatul adica...si daca stiti ce trebuie sa scriu pe acea foaie e si mai bine funda asiguratbig grin

1 răspuns:
| 5SOS a răspuns:

Pai trebuie sa iti dea o foaie si sa scriie parintii tai,, Subsemnatul...cum te cheama pe tine a ramas repetent pe semestrul intai'' si dupa semneaza si o dai la diriga