| uTorrenT a întrebat:

Sall, joc minecraft si as vrea sa mi se vada skinul si la ceilalti. Adica eu descarc un skin, il redenumsec "char" intru in Run %appdata% apoi. minecraft, bin minecraft ( deschid cu winrar archiver ) si il bag in folderul mob. Faza e, eu cand am skinul, prietenul meu de pe server are tot acelasi skin ca mine si toti care nu au skin poarta skinul meu. Va rog ajutati-ma, nu stiu cum sa fac big grin Funda, ( fara sa va bateti joc va rog ) happy

Răspuns Câştigător
| TrendyHedgehog a răspuns:

Chestia pe care ai explicat-o tu merge doar in singleplayer.
Skinul in multiplayer se vede doar daca ai cont premium.
Poti sa intri aici http://mcskinsearch.com/browse
cauti un skin care iti place, iti pui numele celui care are skinul cand intri in mc si o sa ai skinul lui.

| uTorrenT explică (pentru TrendyHedgehog):

Scuze de intarziere...am fost off ceva vremebig grin

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru uTorrenT):

Nicio problema, ma bucur ca te-am putut ajuta!