| DieYoung a întrebat:

Sall nu imi face si mie cineva un server de metin2 fara hamachi si sa ma faca un membru staff?

Răspuns Câştigător
| RobY99Monster a răspuns:

Frate....cumpara-ti 4 euro credit si cauta pe cineva care hosteaza un server de metin2 si ii spui ca vrei si tu(cand hostezi primesti un server care il schimbi tu cum vrei is esti si [SGA] pe deasupra) daca faci asa cum zic poti sa iesi pe + daca populezi serverul ca sunt destui care doneaza si scoti si bani din server asta doar daca vrei