| Liviu321 a întrebat:

Sall, revin cu o problema veche: NU IMI MAI MERG PORTURILE USB! nu stiu dc. Dupa ce mi-am luat un hard nou i-am facut o chestie in bios ca sa pot sa inst. windows-ul pe el si dupa nu au mai mers USB. Nimic nu merge in el. spuneti-mi si mie un site de unde pot lua patch sau ce imi trebuie. pentru a`l face sa meargacrying

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in BIOS si pune setarile pe default. Daca nu merge incearca cu programelul asta : http://www.softwarepatch.com/tips/usb2-driver.html