| アレクサ a întrebat:

am si eu o intrebare... eu stiam ca ezista doar naruto si naruto shippuden dar exista si naruto akippuden?

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Naruto akippuden e a treia serie din naruto.Sezonul trei mai bine zis.
Nu e un lucru sigur, e doar un zvon cum ca producatorul animeului naruto, ar fi ajuns la un acord cu rezlizatorul mangaului, si vor sa faca si sezonul 3.
Nu se stie daca va aparea sau nu,dar au aparut deja poze si secvente.
Oricum,sunt sigura ca mai trebuie sa apare cateva episoade, doar naruto trebuie sa devina hokage.
Acum ramane de vazut, daca va aparea sau nu, totusi va mai dura ceva, mai trebuie sa apara destul de multe capitole manga.

1 răspuns:
| ProfulDeLaMate a răspuns:

Da exista, daca vr sa vezi fa tu cumva sa vezi TvTokyo! sper ca te am ajutat! bye