| BeLyNdA a întrebat:

Intr-un program zumba pentru incepatori cate calorii se consuma? Dar zumba pentru avansati? De cate ori trebuie sa practici zumba pentru incepatori ca sa treci la zumba pentru avansati? Fundiza!

2 răspunsuri:
| patry166 a răspuns:

Heii nu stiiu de unde estii dar eu fac Zumba la timisoara si nu sunt pe grupe incepatorii avansatii suntem la un loc. happy sper ca te-am ajutat.

| patry166 a răspuns:

Decii tot eu sunt se pare ca numai eu iti raspund dupa cum ti-am zis eu fac zumba Timisoara si nu sunt grupe incepatorii avansatii sau mai stiiu eu ce suntem totii la un loc. Pasii sunt foarte simplu de urmat. se ard cam 500 de cal. pe sedintia dupa 4 sedinte se simte si rezulatul asa ca daca nu te`ai apucat de zumbaa eu te sfatuiesc sa te apucii happy sper ca te-am ajutat,winking