| alexutzzu97 a întrebat:

Spuneti-mi si mie un nume misto pentru skype. Am incercat alexutzzu97 Cannabis chiar si iepurila97 laughing (m-i s-a parut fuuny) dar is luate toate. Mentionez ca ma cheama Bogdan Alexandru celelalte 2 nume nu as vrea sa apara la idi laughing. Multumesc anticipat. PS: Nu trebuie idiu neaparat sa contina numele meu.

3 răspunsuri:
| xFire a răspuns:

Alexandrucelmare sau alexandrumacedon

| alexutzzu97 explică (pentru xFire):

Fi sirios mane laughing)!

| xFire a răspuns (pentru alexutzzu97):

Ai zis haioslaughing si nu vedeam legatura dintre iepurila si numele tau laughing Spor!