| Micutzathateiubeste a întrebat:

Vreau si eu niste sfaturi pentru prietena mea prietenul iei se ruga de ea sa stea cu el si cand insfarsit ea a spus DA el ia aratat co iubeste timp de cateva zile dupa a inceput sa spuna prin scoala ca nu mai vrea sa stea cu ea, ea a inceput sa il iubeasca in final sau inpacat din nou si prietena mea vrea niste sfaturi, ce poate sa faca so iubeasca mai mult...

2 răspunsuri:
| Gdeni a răspuns:

Nu poate sa il sileasca sa faca ce vrea. daca nu o mai iub.e fraier si nu o mai iubeste. dar de unde sti k a zis el prin sc k nu o mai iubeste?straight face poate vorbesc gurie rele

| Kiiddaa a răspuns:

Heii :* Paii nu-l poate obliga sa stea cu ea ..totushiii poate sa faca ceva: Saa nu-l bage in seama. doare foarte tare astasad stiu din propria experienta:* fundiitaa?smug