| Andre a întrebat:

Sall... vreau un catel si nu stiu ce sa aleg intre westy si bichon maltese westy cantareste 10 kg deci ffff mult si nu prea pot sa i ltin in brate si bichon doar 3 kg dar eu vreau westy si el e prea greu sadajutor helppppppppp

1 răspuns:
| lays a răspuns:

Da' cati ani ai de nu poti tine un westy in brate? ce ai impresia ca e un caine gigant? nepotica mea are 4 ani si are un pechinez destul de mare pe care il cara peste tot.ca sa nu poti tine in brate un westy ar trebui sa ai vreo 2-3 ani ceea ce nu cred pentru ca vad ca stii sa scrii.hmmthinking sunt in dubii.fii serioasa. e usor.ai tinut unul si ti s-a parut greu/:? nu cred...