| Andre a întrebat:

Ce alegeti dintre bichon maltese yorkshire terrier sau westy la bol? nu am mult spatiu dar vreau un catel cele mai reusite funda

Răspuns Câştigător
| ruginiz a răspuns:

Eu am un westie si e foarte dragut si jucaus, si daca ai si tu grija de el e ascultator si toate alea.

16 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Bichon. Yorkshire Terrier-ul este totusi un pic cam mic. Vreau sa zic ca am vazut o fata pe starada cu un catel de aceasta rasa in lesa(il scosese la plimbare presupun)si arata foarte ciudat, pentru ca acel catel era chiar foarte mic.Asa mi s-a parut mie, in rest sunt niste adorabili.

| Andutsaa a răspuns:

Buna:*! Parerea mea ar fi sa iti iei un Yorkshire Terrier, nu creste mare, e asa de dulce:X... uita-te http://puppydogweb.com/gallery/yorkshireterriers/yorkshireterrier_bella.jpg Cum sa nu iti placa?:X...eu zic ca e cel mai potrivit mai ales daca spui ca nu ai mult spatiu;))tu alegi;)), te-am pupat:*!

| msonegirl a răspuns:

Categoric bichon!

Cunosc pe cineva care are bichon (fetita, alba) si este deosebita: jucausa tot timpul, mananca f haios (ce mananci tu vrea si ea) si mai ales s-o vezi cum "scurma" pe cearsaf sa te caute laughing

Sunt incantatori... te sfatuiesc sa-ti iei si tu unulhee hee

Mi-as lua si eu, dar am pisica :-s

Răspuns utilizator avertizat
| emulas a răspuns:

Yorkshire Terrier
E mai putin pretentios
Am si eu unu!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon cu siguranta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon maltese, este jucauj
yorkshire terrier se face urat cand este matur.
westy nu stiu.
eu una as zice bichon maltese

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bishonul tise potriveste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca yorkshire terrier este mai sugerAT DECAT BICHON

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eucred ca yorkshire terrier

| shtephie a răspuns:

Bichon maltese :X imi doresc foarte mult :X

| sallysirop a răspuns:

Bichon maltese

| misskitty a răspuns:

In nici un caz terrier.au multa energie si le trebuie spatiu de joaca

| Candy_8357 a răspuns:

Heiii tu ala da tu tampitu`cu commu:Bichon maltese, este jucauj

yorkshire terrier se face urat cand este matur.

westy nu stiu.

eu una as zice bichon maltese

YORKIE se fac urati cand sunt maturistraight face
Vai draga dar bichonii aia urati care seamana cu niste javre cum arata?

| MyTeenageDream a răspuns:

Si eu sunt in asemenea dilema... vreau sa-mi achizitionez un catel si m-am gindit mult sa-mi iau yorkshire terrier sau bichion maltese.si am ales pina la urma yorkshire happy te sfatui si pe tine sa faci acelasi lucru...

| DyaDenysa a răspuns:

Poti sa iti iei un yorkshire terrier aceasta rasa se poate adapta la fiecare mediu foarte usor. Dar trebuie sa il iei de mic si sa iti dedici timpul ca sa il dresezi ca dupa aia isi vede singur de treaba dupa ce l-ai dresat si este foarte jucausi inca de mic!