| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu nu trebuie lv 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La mag general
si iei sacul maro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu cont de lvl 38 cu armat
e ninja baiat
magii pe arc
M5 otravita
si 18 puncte sageata de foc iar restul cate 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol ce minte ala laughing maxim e lv 99 in metin2ro tongue apropo metin2 provoaca dependenta de abia daca m-am lasat de dinamik mt2 si am GM pe ro va dau GM sebastian. ssebi e idu de mes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa davin si eu gm
cum vac sa devin g,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am citit ce au sp ceilalti uni au dreptate iar uni nu...
Am obervat ca unul\una a sp ca re cal armat (lv30) si toata lumea stie ca de la (lv11) ai armat pe urma de la (lv21) ai militar si de la (lv31) ai blindat. dar separe ca el\ea nu stie rolling on the floor si a mai sp ca are lv 99, ca e Gm...si ca trebuie sa se bata cu unu de lv 101 rolling on the floor...mah pe metin2 ro lv maxim este 99 nu 101 numai Ga poate sa aiba lv asta de fapt. poate sa aiba orice lvrolling on the floor) se vede ca a mintit rolling on the floor)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am trecut prin experienta de GA, SGM si GM si nu sunt incantat de aceasta... Pot sa va spun doar ca e super tare ca poti sa ai ce vrei. Dar va zic... e greu.Tre sa le dai playerilor informatii sau nelamuriri. Pot sa zic doar ca amfost SGM pe privat si inca sunt. E p PersonalMetin2 /- [SGM]CocaCola

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id meu este milchisraul mil bagi in lista ta plz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ok big grin e destul de usor trebuie sa aveti peste 18 ani si faceti o cerere nu stiu sigur cum o sa va dea un test comenzi GM reguli ce trebuie sa faci si daca raspunzi corect se poate sa iti dea nu stiu sigur dar ceva de genul acesta e

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut:As dori ca un gm sa-mi dezbloceze contul de pe aries King99 am avut itm...foarte bune si nu am folosit hack si nu stiu din ce motiv mi-a fost banat contul de lvl 32 va rog dezblocatil happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bine netul trebuie sa ai romtelecomn ok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Plizz ma faceti lvl 99

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt SGM am dat prces la Metin.ro si m-a facut gm SGM faceti si voi asa e tare sa fi GM dar nai voie sa ajuti jucatori ca nu mai te lasa sa intri pe contul de GM SAU CE TE AFCE SGM sau GM BFT

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar intra pe http://bluep23-metin2ro.blogspot.com/ pentru detalii si dau cont de level mic dar totusi e bun ara lvl 7 pe draco si numele e derenter2 si parola uitasem2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sall

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce proasta esti loool, in primul rand invata sa scrii si in al2-lea rand ca sa devii gm adica GA trebuie sa ai 99, un comportament civilizat, sa ai peste 18 ani.
Si sa stii daca faci posturi de genu asta cum au facut ceilalti copii : VREAU SI EU ADMIN VA ROGGGGGGGGGGGGGGGGGGG nu veti optine nimic, si sa stii conturi de 30 sau 40 nu se dau gradis mai desteapta pamantului! auzi la ea, daca aveti conturi dati-mi plzzz rolling on the floor cat de proasta poti sa fii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa iti dea gm statut de admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai vre sau tiai dori am stat 2 ani de zile sa afu cu sa devin gm si intun tim am invata ie simplu dar trebuie minte sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai prostihappy ca sa devii gm trebuie sa aplici pentru niste chestii si sa fii apt la asa ceva nu toti handicapatii de 10 ani care sunt aici va asigur ca nici unu de aici nu e gm si nici eu nu sunt jucati cinstit si poate dupa ce faceti 18 ani veti fi gm prostilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa fi GM NU trebuie sa ai lvl 99 lol. Trebuie doar sa intri pe forum sa trimiti o aplicatie apoi un interviu pe email si in urma un interviu pe chat cu andminul. Ultimul interviu pe chat este similar cu cel din emalil. Daca ei hotarasc ca ai calitati te declara primadata TRIAL GM si daca iti faci treba devi GM complet.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh am eu un cont de 84 pe ro si il dau ca m-am plictisit de el asa ca daca vrei il iei gratis de la mine id:costin.ciocarlan

id :costin.ciocarlan

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Devi admin cand ai lvl 99 si dai de examen ca trebuie sa dai de un examen si trebuie sa ai lvl 99 pana la lvl 99 trebuie ori cu hack de exp sau bagi in tine la inele de exp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma voi sunteti nebuni la cap va ajuti ce spuneti pe ro exista dor 3 jucatori de 99 lolll.Ba nu da la toti prosti Gm, nu mai ma luati ca eu sunt Gm si nusti ce.Nu cum ziceti voi trebuie sa ai lvl 99 dg faci 99 nu iei gm fratilor cititi si voi pe forum loollll copiii prosti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ca sa devii GM [GameMaster] trebuie sa ai lvl 99 apoi intri pe siteul metin2ro pe forum si acolo de fapt nu intri pe mess si vei primi un email de indata ce ajungi lvl 99 apoi va trebuie sa zici ca ai 18 aniu sau peste eu am 19 ani si va trebuie sa trci de un test eu sunt GM pe serverul Gemini sunt [GM]Lioric excat asa ma cheama sunt razboinic pentru mai multe informatii contactati-ma la ID liviu_sukaru2009 am totul la P am cal militar si atentie cei care sunteti pe gemini terminati cu hackurile va dau ban una doua daca vreti doar in caz de urgente va mai dau si yang atentie doar in caz de urgente ca eu pot sa aflu ce aveti in inventar cat yang si alte din astea asa ca nu va puneti cu GM de mine va las pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu dar,,,,,,,,, trebuie sa-mi dai id tau de mess si te ajut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Yamato sa stii da-te pe inamic sa ii poti bate pe astia cu grad pozitiv fara sa scada gradul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si Eu As Vrea Sa Fiu Gm Admin Si Alte Chestii Pe Orice Joc Dar Fratilor Va trebuie Multa Experienta In Asa Ceva Asta Iti Ajuta Mult Sa Ajungi Gm Eu De Exemplu Am Fost Gm Pe Cel Putin 8 Servere Si Inca Mai Sunt Pe 2 Deci Va Urez Succes Si Bafta Multawinkingwinkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai nu stiu dar am fost