| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ca iti spuneam esti pe virgo?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exista un site eu am trimis un mail si peste maxim 2 saptamani o sa devin GM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt Gm dar nu dau m-ai multe detalii nu vrea sa-mi fac de lucru cu deviil. trebuie sa ai un program e nume ne.at si trebuie sa vb si sa dai teste avantajul e ca nu-ti da din prima lvl 99 cressti la orice lvl ca la lvl 1 eu la lvl 90 cresteam la caini...in fhine aicea e faza ca nu orice poate fi. eu sunt ninja am tot P cautati pe forum codurile daca deveniti dam o lupta intre dragoni pe pegasushee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Get a life :-

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt GM ia urmatorul Cont de GM! mare atentie cu el GM_Miaunet_GM Parola este GMMetin2Admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ee trebuie sa ai pregatire tuh crezi ck direct admin ajungirolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii Admin trebuie satii dee alt Admin un test si trebuie sa-l treci ca sa devii Admin! Eu sunt Admin dar nu impartasesc teste la alti jucatori!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu a s vrea sa fiu admin daca e sa mi dati un cont de 35 ata vreau lzzzzz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a luat una contul
ajutati-ma si pe mine
ardq asa ma chema in joc
fa rog frumos ajutati-ma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu vreau un cont la metin la lvl 90

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Smiley cum te fi chemand, uite ce trebuie sa faci: sa ai comportament civilizat, sa nu injuri, sa ajungi lvl 99 sa ai peste 18 ani si sa petreci peste 4 ore pe metin2 ro. Trebuie sa mergi la forum si la game moderator sa te inregistrezi supa ce ai indeplinit toate conditiile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ma cresti iti spun
sunt lv 1
fama lv 50
siti spun
da?
dar nu promit cati spun
si nu jur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am facut cont da nu merge sa imi fac pe taurus
imi zice alege alt servar va rog frumos ajutati-ma admini plizz ca vreau sa ma fac ninja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii gm tr sa ai lvl 99 ca ppoti da ban la ceilalti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batete mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti deveni GM decat la lvl 99. Nimeni nu-ti da GM pe ochi frumosi... trebuie sa ai experienta, sa stii comenzi sa ai peste 18 ani...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te dai cu capu de pereti si ai adminwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

123samurai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doamne in primul rand astia mint de rup in al doilea uitate pe forum la cereri de admin straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing am de 75 70 37 si 35 razboinica razboinica razboinica shamanca happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

bai am ieu solutia la asta :
stiu sa fac eu Gm! da trebuie sa ai peste 50 minim! bagatzi ID meu :
ady_nene09

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man trebuie sa faci lv 99 sa devii admin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok cu coade dar risti sa ati ia contul gm sau admini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum dau un test de gm?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai trebuie sa fi Gm site faci ce vrei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca sa devii admin nu trebuie sa faci lv 99 cum zic toti tampitii care habar n-au.Tre sa ai peste 18 ani(nu-i obligatoriu), sa ai cal militar, lv 53+etc.Cont de 99 iti da comunitatea.Cine- admin sa stiu si eu. Apropo sunt JeanThehacker dar am uitat sa ma loghez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie lvl 99laughing... ceea ce nu cred ca ailaughing...nu stiu daca exista vreocineva care a facut lvl 99 doar daca a jucat pe server privatlaughing
Iti doresc bafta la joc poate o sa ai si tu lvl 99 vreodatalaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa intri pe metin 2 cont admin si iti faci dat trebuie sa dai un test pe contul tau normal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu dar daca ai tu vreun cont nu conteaza de ce level e damil mie