| ShadowGrl a întrebat:

Salll! Care e admin pe metin2 ro? Vreau si eu sa stiu cum devin admin...nu gasesc aplicatile pe forumm...si daca aveti si voi un cont de lvl mia amre de 40 sau 30 sunt fericitaaa...plzz dati-mi daca avetii! Dar cel mai important cum devin adminnnnnnnnnnn? am mare nevoie de asta!

152 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista nici un admin fa-ti cont pe metin2gx.ro
si vb cu Admin sau GM...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am avut un cont pe ro si 13kk si guisarme +8 tigru +9 si GM mi-a zis ca folosect hack eu i-am zis ca nu stiu cei ala hack contul era alb21 alb28 si mai aveac pertagon +9 argint +9 si aveam lvl 73 cu otel +2
si cam atatttttttttttttt dar nu stiu dc mi la dlocat id-ul meu este alex_alexandru135 conctativama

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum sterg un caracter pe metin2ro va rog contactati-ma pe id-ul alex_alexandru135

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am cont de lvl 180 sura pe metin2ro cu arme evoluate si o sa intre metinu in greva si o sa se blocheze toate serverele ca intra GM, GA si astia.Sa nu va speriati daca va da eroare de server ca is GM si baga arme si armuri toate +9, king de GM +9 si din astea! Succes la lvl!big grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa fi neaparat admin eu sunt lv 24 -25 si mai ma conturi de lv 30! si nu sunt admin! eu joc pentu ca imi place sa pescuiesc si sa cresc pe altii! Dar as vrea sa fiu GM!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga id sta in lita de mess e un GM totumaryus

| allax222 a răspuns:

Trebuie sa ai 18 ani

| blojutrr a răspuns:

Pei in primul rand trebuie sa ai peste 18 ani, dupa care trebuie sa intrii pe forum sectiunea GAME MODERATOR si trebuie sa trimiti cateva emailuri si vei primi un test, dupa care daca iei testul vei primi un email cu un cont nou dar in loc de lvl 1 este de lvl 99 si o sa iti explice iei ce ai de facut in continuare.

| ShadowGrl explică:

Pai stai putin metina22 si parola?

| ShadowGrl explică:

Ala care zicea ca esti gm da-mi id tau de mess si pooate ma faci admin plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz imi doresc asta cel mai mult si apropo...esti gm pe pegasus si te cheama stenby?

| SteauaRoma2 a răspuns:

Am eu dar numai daca intri pe:
http://bluep23-metin2ro.blogspot.com/p/metin-2-cal.html si lasi cateva comentarii si ma intrebidecont. E un cont de 99 admin asa ca intra si intreaba despre el.
Paaaaaa!

| titanus a răspuns:

Nici unu nu stie raspunsu corect. Daca vrei sa devii [GM] trebuie sa intri pe forumul jocului www.metin2.ro si sa aplici pentru a deveni [GM]. In aplicatie trebuiesa scrii un documentar,, De ce vrei sa devii [GM]". Si daca ii convingi te vor face [GM],, Game Master".

| Ph03nixv3rsion a răspuns:

Daca joci Metin2Ro te pot ajuta eu ia id meu warning.shooter

| savaandrei98 a răspuns:

Eu nu sunt dar as vrea sa fiu

| gmalexutugm a răspuns:

Aaaaaaaaa

| gmalexutugm a răspuns:

Sunt GM vb Serios dadetimi aici contul si parola voastra si va fac contul maxim cu 25 de lvl mai mare si va dau iteme sa stiti ca nu va pacalesc aveti incredere pana acum am facut mai multde 150 de contrui

| gmalexutugm a răspuns:

Ia contul GmAdmin si parola gmul ai sa vezi nu gasesti nicun caracter si primadata iti arata singura mis omoara 300 de Orci elite contul e de lvl 50 ai maxim 2 luni

| gmalexutugm a răspuns:

Te fac Gm ia id alex_mihaila9

| gmalexutugm a răspuns:

Eu Suntt GM uitati niste conturi pentru voi nu va mint de lvl 50 Piciuuu parola bricheta, Metin2SuraMetin2 parola bricheta, NijiaNr1 parola bricheta

| gmalexutugm a răspuns:

Ia contul asta ai lvl 99 Piciuuu99 si parola gmultuturor esti GM pentru ca asa am eu chef acum is enervat pe toti ca va dati GM cand eu sunt ala

| anonim4 a răspuns:

Sunt Gm dar nu dau m-ai multe detalii nu vrea sa-mi fac de lucru cu deviil .trebe sa ai un program e nume ne.at si trebe sa vb si sa dai teste avantajul e ca nu-ti da din prima lvl 99 cressti la orice lvl ca la lvl 1 eu la lvl 90 cresteam la caini...in fhine aicea e faza ca nu orice poate fi. eu sunt ninja am tot P cautati pe forum codurile daca deveniti dam o lupta intre dragoni pe pegasushee hee

| anonim4 a răspuns:

Pentru metina22 nu exista asa ceva eventual private metin35 finalongju2:S

| anonim4 a răspuns:

Care vrea cont de 82 pe virgo era shopul meu la adminlaughing) contactati mistiq_raz@yahoo.com nu vreau oameni care dau stres maximoh go on

| gabriel12 a răspuns:

Deci intri pe www.metin2.ro si cauta acolo, 1 sunt putine sanse sa ajuti 2.sunt 94423423 de playeri care fac cerere.

| beinurus a răspuns:

Intrati pe id asta ca sa va dau contru lv 99 beinur_b

| BsB_7743 a răspuns:

Trebuie sa donezi nu stiu cati bani si ga te va face gm sau daca vr sa te faci ga trebuie sa iti creezi propiul metintongue

| ricardo99 a răspuns:

Buna smileandreea si eu vreau admin! Daca ti-a dat cineva admin vb pe mess idu meu este ricardo_ducadam mersi!

| anisor a răspuns:

Buna vr si eu sa ma fac GM te rog frumos

| tyby765 a răspuns:

Vreau sa devin GM LA metin2 ro

| thegood a răspuns:

Blojutrr eu nu gasesc sa fac si eu GM...nu gasesc GAME MODELATOR poti sa imi spui exact unde e plss? sau cei care stiu cum se face GM sa imi ia id :yo_tudor_2008 am 25 ani va rog astept informatii