| Anonim123321 a întrebat:

Sunt cu o fata de9luni vorbim foarte deschis despre subiecte(vulgare) am intrebat-o daca vrea sa facem sex impreuna si mi-a zis ca da si-ar dorii mult,dar e prea mica plus ca ii e frica,ce zicetii sa mai insist? Ce sa ii zic, cel mai bun raspuns primeste funda

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca are peste 18 ani, mai asteapta un pic (sa zicem 6-7 luni si adu vorba din nou). Daca are sub 18 ani, nu mai discutati asa ceva pana implineste 18 ani

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Depinde ce vârstă are.

| MishikiCrisy a răspuns:

Daca nu are peste 17-18 ani nici sa nu te gandesti sa ii mai propui asa ceva.

| BlackheartQueen a răspuns:

Daca nu vrea, nu ar trebui sa mai insisti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu nu ai nici 16 ani si-ti arde de prosti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani are? Daca are sub 18 atunci las-o balta plus ca tu cati ani ai? Ti se pare normal sa faceti sex si sa nu aveti nici unul 18 ani?

| Demonull a răspuns:

Pune dracu mana pe carte si invata sa scrii..insisti cu „i" cand nu trebuie

| Morphines a răspuns:

Ce vârstă are?

| varcolaccc a răspuns:

Las-o ma in pace, esti obsedat sexual? Las-o pe ea in pace sa crească si sa fie pregătită. Daca ai chef de sex ia 200 de lei si ai curve pe toate drumurile.

| irbis96 a răspuns:

Un lucru pot sa iti spun sigur: nu o forta.

| Anaaaaaaaa a răspuns:

Las'o sa creasca nu o invata la prosti din astea de la ani astia daca zici ca e prea mica daca o iubesti o astepti! ..eu zic ca cel mai bine sa o lasi sa se pregateasca..Iti urez Succes

| GeorgiaaRose a răspuns:

Dacă tu ai peste 18, iar ea mai puţin, NU! Ai putea intra la puşcărie pentru chestia asta.
Dar dacă nu ai încă, zic totuşi să mai aşteptaţi. Şi cred că ea nu este pregătită deloc. Probabil a vrut doar să pară curajoasă în faţa ta vorbind despre subiecte vulgare.

| ElyNix23 a răspuns:

Bună!
Dacă nu vrea fiindcă se consideră orea mică, nu o presa. Așteapt-o până când va considera ea momentul potrivit.
Pa, pa!

| Loredana122 a răspuns:

1. Cati ani ai tu?
2.Cati ani are ea?
Iarr tu o iubesti si iti doresti asta foarte mult? Pentru o fata virginitatea este foarte importanta happy.