| SorinRVN a întrebat:

Salut, un verisor de-al meu a intrebat o fata daca vrea sa fie impreuna cu mine(desi eu nici nu ii cerusem asa ceva - dimpotriva, nici nu-mi doream sa ii zica el). Acuma, faza este ca ea a zis NU (asa a zis el), totusi ea l-a refuzat si pe el. Acuma eu nu stiu ce sa mai fac...sa renunt sau sa insist?

4 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Renunta... o sa pari un disperat.
Este lumea plina de fete laughing

| SorinRVN explică (pentru RainmakerX):

Nu imi pasa ca sunt si altele

| FaraNume1245 a răspuns (pentru SorinRVN):

Ar trebui sa iti pese, zic si eu.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Daca nu stii sigur ca a intrebat-o de tine, nu renunta, dar nici nu te grabi, mai asteapta o vreme si vezi dupa aceea. Bafta!