| FaraNumePls a întrebat:

Salut, a văzut cine Divergent?
Cum vi sa părut?

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Mie mi-a placut mai mult aceasta serie decat the hunger games cu toate ca au facut mai putini bani decat hunger games.
Dar cu toate astea nici seria divergent nici the hunger games nu sunt asa bune. Sunt doar niste filme care merita vazute cand nu ai ce face iar de colectionat nici atat.

| FaraNumePls explică (pentru CatalinVictor1985):

Aha, da sunt si eu de aceeași părere. Si eu am văzut filmul Jocurile Foamnei ( toate filmele) si la aceea perioada pot spune că la mi e în cap era numai acel fil dar după am văzut filmul acela Labirintul si mi-a rămas în cap și acum Divergent.
Mie îmi plac foarte mult filmele de genul acesta dar după un timp mă cam plictisesc. Dacă nu mai raspunde nimeni la întrebarea aceasta îți voi da tie funda!
happy

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru FaraNumePls):

Daca vrei poti sa te uiti la serialul The 100 are 3 sezoane 45 episoade mai multi tineri pe langa altii mai in varsta. Mie mi-a placut iar din 2017 va aparea sezonul 4.

7 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

De

| vocea a răspuns:

Celor carora Jocurile Foamei le-au placut, vor indragi si acest film cu siguranta.Un film bun, poate mult mai bun decat ma asteptam.Personajul principal foarte bine interpretat iar povestea de dragoste desi evidenta inca din momentul in care Tris ajunge la Neinfricati, a fost cat se poate de neasteptata avand in vedere statutul lui Four.Super filmul si din punctul meu de vedere va avea si continuare.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru vocea):

Din punctul tau de vedere nu stii nimic. Filmul e deja in 3 parti si urmeaza al patrulea film sa apara in anul 2017. Astea sunt filmele -
Divergent 2014
The Divergent Series: Insurgent 2015
The Divergent Series: Allegiant 2016
The Divergent Series: Ascendant 7 june 2017

| FaraNumePls explică (pentru vocea):

Aha așa este eu l-am văzut azi pe calculator (am aflat de el întâmplător) si mi-a super plăcut, vreau să văd și celelalte părți.Din filmul acesta poți învăța foarte multe lucruri despre curaj.
Nu stiu de ce dar ultimele 30 de minute din film nu mi-au plăcut ca cele de la inceput, dar tot mi-a plăcut dacă stăm să analizăm filmul întreg. happy
Sper ca si celelalte filme din seria asta Divergent ( sper ca m-am exprimat corect) să fie la fel de interesante ca si acesta. Sper ca nu v-am plictisit dar mă simt bine atunci când pot discuta de un lucru pe care îl îndrăgesc alti oameni dar și eu. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E destul de misto
La fel ca si continuarile Insurgent si Allegiant