| bogdan1423 a întrebat:

Salut, acum un an m-am intalnit cu o fata, ceva nu a mers bla bla bla...si in tot acest timp in care nu am mai vazut.o am visat-o cred ca de cel putin 5 ori, odata am visat.o ca plangea, am intrebat-o daca e bine si culmea, mi-a zis ca a plans chiar in seara cand eu am visat-o, si acum cateva zile am visat-o. Stie cineva ce treaba are visatul asta, ce semnificatie are, de ce o visez? Sunt curios

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

De ce nu o suni si sa revedeti cum abordati din nou problema? Banuiesc ca si tie inca iti place de ea...

| AndreePapush a răspuns:

Te gîndești în continuu la ea, încît și noaptea creierul tău nu o lasă in pacebig grinbig grin
Sun-o, vorbește cu ea!
Dacă îți pasă, atunci vei găsi ieșire din situațiehappy

| Twiztid_Vali_1998 a răspuns:

Asta inseamna ca esti stresat, îngrijorat, te gandesti numai la ea...te apasa ceva..parerea mea este sa vorbesti cu ea