| anonim_4396 a întrebat:

Salut am 12 ani si nu sunt rasist dar la mine la scoala sunt numai musulmani(sunt in Anglia) si nu stiu am observat ca se iau numai de d-astia ca mine dar negrilor nu le zic nimic si stau la fel de cuminti ca mine... oricum stiu ca asta e varsta la care trebuie sa imi intaresc caracterul! Oricum intr-o zi eram la stiinte unu a venit si m-a atins pe spate tare.(glume proaste) si m-am dus la el si l.am intrebat care e problema ta? apoi a venit un prieten de-al lui mai inalt si mi-a zis ..care e problema ta bi**h?(in engleza normal)si dupa in arte cursul de dupa majd(numele aluia) mi-a mai facut asa si am incercat sa nu il mai bag in seama. dupa el a zis la mai multi studenti sa imi faca asta dar m-am pus in gura cu eisi apoi a venit tot in arte si m-a impins dupa voiam sa ma duc la el dar m-a oprit profa. Dupa arte asteptam pe holul ala sa inceapa ultima ora(drama)si apoi a venit ala si mi-a dat un pumn in brat.credeam ca facea o gluma un prieten de acolo dar cand mi-am dat seama ca e majd ala.nu stiu ce am zis si apoi am sarit pe el si am inceput sa ii dau(de fata cu profesori si multi studenti am sarit pe el si l-am luat la bataie). deja ma enervase frate! Ii curgea sange din buza dupa asta(p.s. El oricum ma ameninta gen"hai sa ne batem!").Nu stiu de ce dar tot ma simt ca un las! si nu poti zice ca am foat las ca l-am atacat de la spate cumva fiindca nu am facut-o el m-a vazut ca veneam si a incercat sa dea dar m-am enervat prea tare si am fost de neoprit.Dar ma simt ca un las si ma afecteaza foarte mult vorbele urate, mi-e frica ca in liceu(fiindca urasc Anglia si ma intorc in Romania la vara)mi-e frica in liceu sau asa in general sa dau peste bullies din astia.le pot face fata dar tot sunt afectat de vorbe. Vre-un sfat? Stiti cumva de ce ma simt las dupa bataia aia? Oare era din cauza ca eu eram mereu cuminte si imi vedeam de treaba mea? Am procedat corect cu ala care ma enerva?

Răspuns Câştigător
| Johny_George_1997 a răspuns:

Daca a fost un fraier asa merita. trebuia sa ii spargi capu nu buza la fraier. doar un sfat eeu sunt tot in Anglia dar ai grija ca sunt foarte stricit cu regulile astia aici si ai sansa sa intri la detentie daca produci prea mutla zarva in rest spargei moaca la fraier de cate ori poti

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Englezi sunt niste prosti, le arunca astia in aer si prosti le iubeste, ei se cred superiori altora, celilanti merita sa moara daca nu sunt de religia lor

| Mayar a răspuns:

Musulmanii is niste porci si isi permit sa fie asa pentru ca si primarul Londrei e tot musulman care nu ia in considerare avertismentele date de alte tari cu privire la atentate.
Ar trebui sa cauti alta scoala, pentru ca nu poti actiona si intelege rational cu ei. N-ai cu cine...

Ai procedat foarte bine! Bine i-ai facut! big grin ii dadeam si eu un pumn daca eram acolowinking